הנחיית אירועים

האירוע שלכם הוא הוא החשוב ביותר. השקעתם, תיכננתם ומאד חשוב לכם שהכל יזרום כמו שצריך. כל שניה חשובה, כל ניואנס יכול לקבוע אם האירוע יהיה מוצלח או חס ושלום כשלון. האווירה באירוע, הזרימה, התחושות וגם התוכן הם חד פעמיים בכל אירוע. לא ניתן לשחזר או לחזור אחורה. לכן חשוב מאד שהמנחה ידע לחוש את הקהל, לתת הרגשה טובה, להעביר את התוכן אבל גם לדעת לאלתר כשצריך.

להזמנת הנחייה ←

אודות הנחיית אירועים

בכל אירוע קטן או גדול, החשוב ביותר הוא הקהל. איך הוא מרגיש.
המנחה הוא מי שקובע את הקצב והאוירה שתשרה על הקהל.

ערן קורץ הוא מנחה אירועים ותיק ומנוסה שבשנים האחרונות מנחה אירועים רבים עבור חברות וארגונים שונים בכל רחבי הארץ, בכשרון, ובמקצועיות.

בין השאר הנחתי אירועים עבור:

מרכז ההסברה הישראלי, משרד ראש הממשלה, משרד החינוך, IMTM, חברת חשמל, עיריית אילת, לשכת סוכני ביטוח, התאגדות מהנדסי חשמל, מחלבות יטבתה , רשת מלונות ישרוטל, רשת מלונות פתאל, מלון הילטון מלכת שבא, התאחדות המלונות באילת, התאגדוית ספורט שונות, וגורמים נוספים מהמגזר הפרטי והציבורי.

חלק מהאירועים אותם הנחיתי שודרו בשידור חי בטלוויזיה וגם ברדיו, ובעבודתי מול מרכז ההסברה הנחיתי אירועים בין השאר בהר הרצל בנוכחות נשיאים, ראשי ממשלה, שרים, שגרירים ועוד.

אני דובר עברית ואנגלית רהוטות ומאחורי כ 20 שנים של שידור ברדיו ובטלוויזיה. התמחיתי בהנחיית מגוון רחב של אירועים כמו כנסים מקומיים ובינלאומים, טקסים, פסטיבלים, תחרויות ספורט, פתיחות, הופעות ענק וגם לא מעט אירועים קטנים ומקומיים, של כלל החברה הישראלית.

המקצועיות שלי באה לידי ביטוי בהכנה נכונה, הופעה בהתאם לאירוע, ובמקרה הצורך גם באלתור על הבמה.

אנשים מציינים כי הקול שלי עמוק ומרגש ותורם לתחושה באירוע.

לסיום, אם ההצלחה של האירוע שלכם חשובה לכם, אני מבטיח כי הקהל יהנה מהנחייה מקצועית ואיכותית, זורמת קולחת נעימה ונינוחה.

המלצות

"ערן זה תוצאה של חיפוש אחד גדול"

צרו קשר

מה תרצו להזמין?

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form